SUN AND MOON PLAJ GİYİM SUN AND MOON BEACHWEAR
2022
Kurumsal kimlik, logo, kartvizit, yaka kartları, poşet ve tüm basılı malzemeleri. Web sitesi ve sosyal medya tasarımları. Corporate identity, logo, business cards, badges, bags and all printed materials. Website and social media designs.
http://www.sunandmoon-beachwear.com
ARTE İSTANBUL , SANAT GALERİSİ, YUNUS TONKUŞ ATÖLYESİ ARTE ISTANBUL, ART GALLERY, YUNUS TONKUS’S ATELIER
2010, 2016
Sergilerin davetiye ve afişlerinin hazırlanması. Sergiler dahilinde ressam Mehmet Güleryüz'ün yapıtlarından oluşan kitap tasarımı. Arte İstanbul’un ve heykeltraş Yunus Tonkuş'un web site tasarımları.Invitation and poster designs for exhibitions at the art gallery. Book design for painter Mehmet Guleryuz. Web site designs for Arte Istanbul Gallery and sculptor Yunus Tonkus.
http://www.arteistanbul.com
HEYKELTRAŞ SEÇKİN PİRİM SCULPTOR SECKIN PIRIM
2004, 2013
Web sitelerinin tasarımı ve eserlerinden oluşan kitap tasarımı.Web designs and book design of his art samples.
http://www.seckinpirim.com
HEYKELTRAŞ YÜCEL KALE SCULPTOR YUCEL KALE
2009
Web site ve kartvizit tasarımları.Web site and calling card designs.
http://www.yucelkale.net
HEYKELTRAŞ EBRU YILMAZ KALE SCULPTOR EBRU YILMAZ KALE
2009
Web site ve kartvizit tasarımları.Web site and calling card designs.
http://www.ebruyilmazkale.com
PLANET KURUÇEŞME SPOR SALONU PLANET KURUCESME SPORTS CLUB
2009, 2012
Kampanya ve tanıtım için afiş ve e-bültenlerin tasarımları. Gazete ve dergi ilanları ile, varolan kurumsal malzemelerin ve web sitesinin yenilenmesi.Poster and e-newsletter designs for ongoing campaigns and publicity. Creating newsletter and magazine ads. Renewing of existing corporate materials and web site.
PLUSDENT NİŞANTAŞI DİŞ KLİNİĞİ PLUSDENT NISANTASI DENTAL CLINIC
2007, 2008
Tüm kurumsal kimlik malzemelerinin tasarımı. Basılı ve elektronik kartpostal, e-bülten ve web sitelerinin tasarımları.Creating all corporate materials. Both electronic and printed postcard, web site and e-newsletter designs.
TURKISH BANK TURKISH BANK
2011, 2013
ATM ve kredi kartlarının tanıtıldığı web sitesi ile diğer tüm ürünlerin afiş ve broşürlerinin tasarımları. Lityum Dijital Ajans aracılığı ile. Web site design for ATM and credit cards. Also poster and brochure designs of all other banking services. With the cooperation of Lityum Digital Agency.
http://www.turkishcards.com
ZEYNO FİLM ZEYNO FILM
2009
Film yapım firması için takvim, e-bülten, kitap arası ve web sitesi gibi kurumsal malzemelerin tasarımları. Conceptia Ajans aracılığı ile.Creating calender, e-newsletter, and web site for the film production firm. With the cooperation of Conceptia Agency.
LOTTO SPOR GİYİM LOTTO SPORTS WEAR
2006, 2008
İtalyan firma için katalog, afiş, kartpostal ve interaktif CD tasarımları. FCC Ajans aracılığı ile.Creating ongoing catalogs , posters, postcards and interactive CD. With the cooperation of FCC Agency.
BİLGİ KURDU E-ÖĞRENME BILGI KURDU E-LEARNING
2007, 2009
Kendisi ve alt markası DNA eğitim-yönetim sistemi için kurumsal kimlik oluşturulması ve kurumsal malzemelerin tasarımları. Program arayüz yönetim paneli, tanıtım animasyonu, ikonları, web sitesi, ve e-bülten tasarımları.Creating brand identity and corporate material designs for itself and for it's sub-brand DNA learning-management system. Interface and icon set designs for the management panel and also introductory animation, web site and e-newsletter designs.
EFES PİLSEN EFES PILSEN
2008
Micro site ve masaüstü widget tasarımları. Webcini Ajans aracılığı ile.Micro site and desktop widget designs. With the cooperation of Webcini Agency.
OTTOMAN JEWELLERY OTTOMAN JEWELLERY
2008
İtalyan takı tasarım firması için web sitesi tasarımı ve interaktif kartvizitlerinin hazırlanması.Creating web site and electronic business card for the italian jewellery firm.
DR.EVREN ALTINEL DR.EVREN ALTINEL
2011
Klinik homeopati ve geleneksel Çin tıbbı'nda uzmanlaşmış aile hekimliği uzmanı Dr.Evren Altınel'in web site tasarımı.Family physician who is expert in clinical homeopathy and traditional chinese medicine Dr.Evren Altinel's web site design.
http://www.evrenaltinel.com
YILDIZ ALPAR ÖZEL BALE OKULU YILDIZ ALPAR PRIVATE BALLET SCHOOL
2007, 2010
Türkiye'nin ilk özel bale okulu ve kurucusu Yıldız Alpar için web sitesi tasarımı. Web site design for the first ballet school in Turkey and for the founder Yildiz Alpar.
http://www.yildizalpar.com
MIGROS, TEKNOSA, OYAK BANK MIGROS SUPERMARKET, TEKNOSA ELECTRONICS MARKET, OYAK BANK
2004
E-öğrenme arayüz tasarımları.E-learning interface designs.
OPEL, KODAK, BEYMEN OPEL, KODAK, BEYMEN WEAR
1999
Kurumsal tanıtım filmlerinin tasarım ve yapımı. Link Multimedia aracılığı lie.Creating corporate digital videos. With the cooperation of Link Multimedia.
copyright © 2018 the-esen.com