ARTE İSTANBUL , SANAT GALERİSİ, YUNUS TONKUŞ ATÖLYESİ
ARTE ISTANBUL, ART GALLERY, YUNUS TONKUS’S ATELIER - 2010, 2016
Sergilerin davetiye ve afişlerinin hazırlanması. Sergiler dahilinde ressam Mehmet Güleryüz'ün yapıtlarından oluşan kitap tasarımı. Arte İstanbul’un ve heykeltraş Yunus Tonkuş'un web site tasarımları. Invitation and poster designs for exhibitions at the art gallery. Book design for painter Mehmet Guleryuz. Web site designs for Arte Istanbul Gallery and sculptor Yunus Tonkus.
HEYKELTRAŞ SEÇKİN PİRİM
SCULPTOR SECKIN PIRIM - 2004, 2013
Web sitelerinin tasarımı ve eserlerinden oluşan kitap tasarımı. Web designs and book design of his art samples.
 
HEYKELTRAŞ YÜCEL KALE
SCULPTOR YUCEL KALE - 2009
Web site ve kartvizit tasarımları. Web site and calling card designs.
 
HEYKELTRAŞ EBRU YILMAZ KALE
SCULPTOR EBRU YILMAZ KALE - 2009
Web site ve kartvizit tasarımları. Web site and calling card designs.
 
PLANET KURUÇEŞME SPOR SALONU
PLANET KURUCESME SPORTS CLUB - 2009, 2012
Kampanya ve tanıtım için afiş ve e-bültenlerin tasarımları. Gazete ve dergi ilanları ile, varolan kurumsal malzemelerin ve web sitesinin yenilenmesi. Poster and e-newsletter designs for ongoing campaigns and publicity. Creating newsletter and magazine ads. Renewing of existing corporate materials and web site.
PLUSDENT NİŞANTAŞI DİŞ KLİNİĞİ
PLUSDENT NISANTASI DENTAL CLINIC - 2007, 2008
Tüm kurumsal kimlik malzemelerinin tasarımı. Basılı ve elektronik kartpostal, e-bülten ve web sitelerinin tasarımları. Creating all corporate materials. Both electronic and printed postcard, web site and e-newsletter designs.
TURKISH BANK
TURKISH BANK - 2011, 2013
ATM ve kredi kartlarının tanıtıldığı web sitesi ile diğer tüm ürünlerin afiş ve broşürlerinin tasarımları. Lityum Dijital Ajans aracılığı ile. Web site design for ATM and credit cards. Also poster and brochure designs of all other banking services. With the cooperation of Lityum Digital Agency.
ZEYNO FİLM
ZEYNO FILM - 2009
Film yapım firması için takvim, e-bülten, kitap arası ve web sitesi gibi kurumsal malzemelerin tasarımları. Conceptia Ajans aracılığı ile. Creating calender, e-newsletter, and web site for the film production firm. With the cooperation of Conceptia Agency.
LOTTO SPOR GİYİM
LOTTO SPORTS WEAR - 2006, 2008
İtalyan firma için katalog, afiş, kartpostal ve interaktif CD tasarımları. FCC Ajans aracılığı ile. Creating ongoing catalogs , posters, postcards and interactive CD. With the cooperation of FCC Agency.
BİLGİ KURDU E-ÖĞRENME
BILGI KURDU E-LEARNING - 2007, 2009
Kendisi ve alt markası DNA eğitim-yönetim sistemi için kurumsal kimlik oluşturulması ve kurumsal malzemelerin tasarımları. Program arayüz yönetim paneli, tanıtım animasyonu, ikonları, web sitesi, ve e-bülten tasarımları. Creating brand identity and corporate material designs for itself and for it's sub-brand DNA learning-management system. Interface and icon set designs for the management panel and also introductory animation, web site and e-newsletter designs.
 
EFES PİLSEN
EFES PILSEN - 2008
Micro site ve masaüstü widget tasarımları. Webcini Ajans aracılığı ile. Micro site and desktop widget designs. With the cooperation of Webcini Agency.
 
OTTOMAN JEWELLERY
OTTOMAN JEWELLERY - 2008
İtalyan takı tasarım firması için web sitesi tasarımı ve interaktif kartvizitlerinin hazırlanması. Creating web site and electronic business card for the italian jewellery firm.
 
 
EVREN ALTINEL
EVREN ALTINEL - 2011
Klinik homeopati ve geleneksel Çin tıbbı'nda uzmanlaşmış aile hekimliği uzmanı, Nişantaşı Yaşasın Hayat! Kliniği Beslenme Enstitüsü Yöneticisi Dr.Evren Altınel'in web site tasarımı. Family physician who is expert in clinical homeopathy and traditional chinese medicine and also nutrition institute manager of "Clinic Nisantasi Yasasin Hayat!" Dr.Evren Altinel's web site design.
 
YILDIZ ALPAR ÖZEL BALE OKULU
YILDIZ ALPAR PRIVATE BALLET SCHOOL - 2007, 2010
Türkiye'nin ilk özel bale okulu ve kurucusu Yıldız Alpar için web sitesi tasarımı. Web site design for the first ballet school in Turkey and for the founder Yildiz Alpar.
 
 
MIGROS, TEKNOSA, OYAK BANK
MIGROS SUPERMARKET, TEKNOSA ELECTRONICS MARKET, OYAK BANK - 2004
E-öğrenme arayüz tasarımları. E-learning interface designs.
 
OPEL, KODAK, BEYMEN
OPEL, KODAK, BEYMEN WEAR - 1999
Kurumsal tanıtım filmlerinin tasarım ve yapımı. Link Multimedia aracılığı lie. Creating corporate digital videos. With the cooperation of Link Multimedia.